Відділ землевпорядкування та архітектури

Андрій Миколайович Харачко

начальник відділу

Народився 10 березня 1975 в с.Вихопні, Кам’янка-Бузького району, Львівської області.

З 1982 року по 1985 рік навчався у Вихопенській початковій школі.

З 1985 року по 1992 рік – у Жовтанецькій середній школі.

У 1992 році вступив у Львівський державний сільськогосподарський інститут, який в подальшому був перейменований на Львівський державний аграрний університет.

Закінчив ЛДАУ у 1997 році.

З 1998 року по 2003 рік працював у Кам’янка-Бузькому районному відділі земельних ресурсів спеціалістом по землевпорядкуванні по Жовтанецькій сільській раді.

У 1999-2002 рр. паралельно навчався у ЛДАУ та здобув кваліфікацію інженера землевпорядкування.

З травня 2003 року призначений на посаду спеціаліста-землевпорядника Жовтанецької сільської ради.

Юліан Романович Логін

спеціаліст I категорії (землевпорядник)

Народився 21 лютого 1987 року в с.Жовтанці, Кам’янка-Бузького району, Львівської області.

У 1993-2004 рр навчався у Жовтанецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

2004-2009 роках навчався у Національному університеті «Львівська політехніка» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» та здобув кваліфікацію інженера із землевпорядкування та кадастру.

У 2011 році був прийнятий за конкурсом на посаду спеціаліста-землевпорядника Великоколоднівської сільської ради. Звільнився добровільно у 2012 році.

У січні 2016 року прийнятий на посаду спеціаліста-землевпорядника Великоколоднівської сільської ради, як такий що пройшов за конкурс.

У грудні 2016 року прийнятий на посаду спеціаліста-землевпорядника Жовтанецької сільської ради.