Відділ організаційно-правового забезпечення

Христина Романівна Люта

Начальник відділу організаційно-правового забезпечення

Народилася 4 березня 1993 року в м.Кам’янка-Бузька.

У 2000-2010 рр. навчалась у Кам’янка-Бузькій ЗОШ I-III ст №1 ім.І.Франка, де одержала атестат про повну загальну середню освіту.

З 2010 року до  2016 року навчалась у Львівському державному університеті внутрішніх справ на юридичному факультеті, де здобула спеціальність "Правознавство" кваліфікацію юрист.

У 2012 році зарахована на заочну форму навчання до Львівського державного університету внутрішніх справ на спеціальність «Облік та аудит».

З серпня 2016 року по грудень 2016 року працювала спеціалістом І категорії у Кам’янка-Бузькій районній раді.

7 грудня 2016 року призначена на посаду спеціаліст-юрист Жовтанецької сільської ради.

Наталія Юріївна Дмитрук

Народилась 12 серпня 1970 року в м.Жовква.

У 1977-1987 роках навчалась у Добротвірській середній школі.

1987-1989 роках навчалась у Львівському педагогічному училищі за спеціальністю вихователь у дошкільних закладах.

З 1989 року по 2001 рік працювала вихователем у дошкільних закладах.

У 2002-2003 роках – начальник відділу ДВС Кам’янка-Бузького РУЮ.

2003-2016 р. працювала в ДПІ у Кам’янка-Бузькому районі на посадах: головного державного інспектора правового забезпечення, старшого державного ревізора-інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов’язань, головний спеціаліст з питань кадрової роботи.

У березні 2017 р. призначена на посаду спеціаліста-юриста Жовтанецької сільської ради, як така що пройшла за конкурсом.

Юлія Романівна Вихопень

Діловод Жовтанецької сільської ради